Maskovacie rolkyOchranné rolky P50

Rozumné, jednoduché a čas šetriace riešenie. Protection Paper P50 je ideálne vhodný na ľahkú, rýchlu a efektívnu ochranu podláh, nábytku a zariadení pri renovácii, remeselných prácach alebo pri preprave. Vďaka ľahkému odvíjaniu je možné produkt nanášať veľmi rýchlo, dokonca aj na veľké plochy, napr. parapety, radiátory, zábradlia, nábytok atď. Špeciálne lepidlo umožňuje nanášanie aj na vysoko citlivé povrchy, ako sú papierové tapety, dyhy, citlivé drevené povrchy alebo zle priľnuté farby.

Ochranné rolky P60+

Náš nový ochranný papier - samolepiaci, premiestniteľný a vodonepriepustný.
Biely ochranný papier proTECT P60 + je extra pevný a odolný proti roztrhnutiu. Vďaka svojmu špeciálnemu náteru je nepriepustný pre vodu a iné kvapaliny. Špeciálne lepidlo je šetrné k rôznym povrchom a má o 60% väčšiu lepiacu silu v porovnaní s P50. Spoľahlivo drží na mnohých povrchoch a je možné ho bez zvyškov odstrániť aj z citlivých povrchov. S P60 + ochránite povrchy pred nečistotami pri renovácii a remeselných prácach. Ochranný papier sa dá z rolky ľahko odstrániť a je obzvlášť pružný, čo umožňuje rýchlu a ľahkú ochranu väčších povrchov, ako sú parapety, radiátory alebo nábytok.

Ochranné rolky P90

Samolepiaci ochranný papier je nový, praktický a nepostrádateľný pre všetky druhy krycích (ochranných) a kreatívnych domácich prác. Po použití je odnímateľný bez zanechania zvyškov lepidla a je možné ho znovu použiť.


© 2022 BLOOM, spol. s r.o. všetky práva vyhradené